Oferta przedszkola MALI ODKRYWCY

Przedszkole jest czynne pięć dni w tygodniu w godzinach 6.30 – 17.00.

Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 – 5 lat. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w dwóch grupach.

Misja przedszkola: tworzyć ciepłą, domową i pełną akceptacji i miłości atmosferę, czuwać nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem dzieci, zapewniać atrakcyjny pobyt w przedszkolu, służyć pomocą i radą rodzicom ­ wspierać ich w wychowaniu ich dzieci.

Nieduża grupa pozwala na indywidualne i uważne podejście do każdego z naszych podopiecznych, w szczególności przy aktywnym i stałym kontakcie z rodzicami, na który bardzo liczymy ­ będąc otwartymi na Państwa sugestie.

Oferujemy 3 zdrowe posiłki dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek.

TYLKO U NAS! Język angielski w cenie czesnego!!!

Naszym głównym celem jest wprowadzenie Przedszkolaków w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby stał sie on częścią ich codziennego życia. U nas angielski to nie zajęcia dodatkowe ­ towarzyszy on nam podczas zabawy, nauki i przy codziennych czynnościach.

Posiadamy własny PLAC ZABAW, tuż za budynkiem przedszkola, jednakże położenie naszej placówki w malowniczej części Iławy umożliwia nam atrakcyjne spacery. Najczęsciej maszerujemy wzdłuż rzeki Iławki, obok nowego hotelu TIFFI, aż do samej plaży, gdzie karmimy kaczki, łabędzie oraz inne ptaki.

Na uwagę zasługuje dobry dojazd do naszego Przedszkola, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. DUŻY BEZPIECZNY PARKING, oddzielony od jezdni pasem zieleni, przygotowany jest na prawie 50 mejsc!